• 4 Cesta k profesi
  • 5 Profesionálních úspěchů
  • 6 Osobní život a sociální média

Kdo je Sadik Hadzovic?

Sadik Hadzovic se narodil 8. června 1987 v Bosně a Hercegovině (tehdejší) v Jugoslávii a je profesionálním kulturistou i fitness modelem, který se nejlépe prosazuje jako vítěz inaugurační soutěže Arnold Sports Festival Pro Men Physique v roce 2015 Během své kariéry byl také součástí řady časopisů o fitness.

michele tafoya měření

Bohatství Sadika Hadžoviče

Jak bohatý je Sadik Hadzovic? Od konce roku 2019 čistý kapitál ~ 1 milion $, vydělávaný převážně díky úspěšné kariéře kulturisty. Kromě výher z konkurence má také značné příjmy ze sponzorství, partnerství a dalších obchodních snah.

Cihlové zdi jsou tam z nějakého důvodu. Cihlové zdi tam nejsou, aby nás držely venku. Cihlové zdi jsou tam, aby ...

Zveřejnil (a) Sadik Hadzovic na Pondělí 9. ledna 2017

Počátky raného života a fitness

Sadik vyrostl v Bosně a Hercegovině a zažil spoustu problémů se svou rodinou. V mladém věku se jeho rodina rozhodla přestěhovat do USA jako uprchlíci v naději, že najde lepší život. Rodina se usadila v New Yorku a jeho rodiče pomáhali utvářet jeho odhodlání k jeho práci a vštěpovali mu podobnou pracovní etiku.

Během této doby, on byl fascinován komiksy, obzvláště postavy postav zobrazených v nich. Nakonec se rozhodl, že chce napodobit vzhled superhrdinů v komiksových a akčních figurkách. Jakmile to bylo možné, začal navštěvovat tělocvičnu a začal dělat silový trénink. Jeho sebevědomí získalo trochu povzbuzení, ale nebyl si jistý, že dosáhne svých cílů, když měl podváhu, protože si myslel, že by pro něj nebylo možné budovat svaly. Jeho touha zlepšit se překonala jeho negativní myšlenky a začal hledat způsoby, jak získat tělo, které chtěl.

Cesta k profesi

Se zvýšenou touhou stát se úspěšným, strávil ještě více času v tělocvičně a zintenzivnil svůj výcvik. Všiml si však, že jeho úsilí se nevyplácí, a uvědomil si, že jeho strava nestačí k tomu, aby dosáhl svého cíle - stal se netrpělivým a donutil se živit jídlem. V důsledku toho se rozhodl investovat do nutričních znalostí, častěji jíst s menšími jídly, což ho vedlo k výraznějším výsledkům v jeho těle.

Mnoho let pečlivě trénoval a ve věku 24 let se rozhodl, že uvidí, jak daleko mu jeho cesta povede, když se stane profesionálním kulturistou. V roce 2011 vstoupil do své první soutěže s názvem NPC Eastern USA Championship, a dosáhl třetího místa a místa na pódiu. Také se setkal s mnoha stejně smýšlejícími sportovci, kteří ho inspirovali k lepšímu tréninku. Získal přezdívku „The Physique“ a stěží si vzal z tělocvičny jakékoli dny volna. Jedním z jeho úspěchů bylo získání svalnatého těla, zatímco měl těsný pas.

Damon Wayans Lisa Thorner

Profesionální úspěchy

V roce 2012 Sadik pokračoval v soutěži, tentokrát se připojil k Mistrovstvím metropolitních mistrovství NPC a zvítězil a označil svůj první hlavní titul. Zatím však nebyl spokojen, když ve stejném roce vstoupil na tři další koncerty a vyhrál dvě z nich. Začal si získávat pozornost v kulturistice, jako jeden z nadějných a přicházejících. Poté se umístil na druhém místě v mistrovstvích juniorů USA NPC 2012, což ho vedlo k účasti na juniorských národních šampionátech. Přestože se během mistrovství potkal s mnoha známými jmény, včetně Antona Antipova, jeho vítězný pruh zvítězil a stal se letošním národním šampionem.

jayr tinaco biografie

Krátce nato získal svoji Pro kartu jako oficiální uznání profesionála a na prvním místě získal druhé místo IFBB soutěž, státy Velkého zálivu Pro. Během následujících tří let vstoupil do osmi soutěží, sedmkrát se dostal na pódium, z nichž největší bylo vítězství na Arnold Sports Festivalu 2014; získal také druhé místo v soutěži Mr. Olympia. Kromě konkurence se také aktivně věnuje propagaci své kulturistické cesty online a poskytuje rady začínajícím sportovcům a nadšencům fitness.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Jen tu stojím a přemýšlím, jestli moje telata budou někdy tak velká jako moje paže, ať už se tento @jed_north stringer cítí velký!

Příspěvek sdílený uživatelem SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) 8. října 2019 ve 14:36 ​​PDT

Osobní život a sociální média

Hadzovic je ženatý s Chelsey a mají spolu dvě děti. Jeho žena se k němu připojuje při výcviku a společně cestují po světě. Miluje trávení času se svou rodinou, když skončí s tréninkem. Zmínil, že v jeho životě bylo období, kdy si nemohl dovolit chodit do tělocvičny, takže se musel vyrovnat s plyometrikou v ložnici, dokud si nemohl dovolit členství v tělocvičně. V posledních měsících škádlí návrat do soutěže pana Olympie, když ji už dvakrát vyhrál.

• Instagram účet s ~ 2,7 milionu následovníků, využívajících platformu k aktualizaci svého tréninku a předvádění fotografií a videí o sobě v tělocvičně - je velkým věřitelem, že během tréninku nebere žádné dny odpočinku - plus spoustu rodinných fotografií a
  • Facebook s více než 1,6 miliony fanoušků, které používá k propagaci svého školení, včetně několika produktů, které propaguje.
  • Twitter, na kterém má ~ 31 000 sledujících, propagující nedávné a nadcházející události prostřednictvím účtu.